T r i u m p h - m o t o   s r a z   2 0 0 9

Sraz nadšenců britských motocyklů Triumph se konal 30.května 2009 v Hradci Králové již po šesté v řadě.

Na parkovišti firmy Pneu Kuthan se sjelo během sobotního dopoledne více než pět desítek příznivců této značky. Tento sraz byl oproti předchozím srazům odlišný hned v několika bodech. Za prvé, cíl společného přesunu nebyl jako obvykle v Orlických horách, ale v Teplických Skalách. Za druhé, dopoledne v místě srazu byla přítomna delegace oficielního importéra z Prahy. Za třetí, pořadatelé poprvé za 6 let dokázali zajistit pravé a nefalšované počasí z Anglie (trochu šmrncnuté Norskem)!!!! Jestliže by mohl být přítomen herec Josef Kemr, zhodnotil by počasí takto: ,, Chčije a chčije.‘‘

V počasí, kdy se nízké mraky válely po zemi a foukal silný nárazový vítr, se početná karavana vydala směrem na Teplice nad Metují. Asi po hodině jízdy deštivou krajinou dorazila na zámek Jiráskovy Skály, kde byla přivítána příjemnou obsluhou s vynikající pečenou kýtou, plzeňským pivem a dobrou pálenicí. Večer se odehrával v tradičním duchu motorkářské diskuze, co a jak, kdo kdy kam a kdo s kým. V pozdních večerních hodinách se však rozhořela vášnivá debata typu (šípková omáčka nebo zelí) a to kardááán nebo řetěěěz. Naštěstí na střelbu nedošlo, a tak přibývající panáky odložily vyřešení této klíčové otázky jako vždy na další společné srazy.

Ráno se všichni nasoukali do svých nepromoků, nasedli na své zmoklé motocykly a odjeli deštivou krajinou do svých zmoklých domovů. A tak skončila deštivá realita 6.srazu moto Triumph v HK 2009.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem účastníkům srazu, zároveň však i těm, kteří napsali, neboť vaše emaily jsou jasný důkazem, které potvrzují zájem o uspřádání dalšího srazu Triumph-moto v Hradci Králové v roce 2010.


Děkuji a těšíme se na Vás příští rok    

Honza K & spol
Počet zobrazení tohoto článku.


Další foto

http://b78.rajce.idnes.cz/Triumph_sraz_2009/
http://www.triumph.tym.cz/akce%20srazy/Tri......