TRIUMPH MOTO SRAZ 2009

Triumph–moto sraz 2009

Je to neuvěřitelné, ale píše se rok 2009 a to znamená, že letošní sraz motocyklů Triumph v Hradci Králové vstupuje do druhé pětiletky.My nejsme žádný tuctový sraz, my jsme půltuctový.


Přesně 30.5.2009 se sejdeme již po šesté v řadě.

Jedná se jako vždy o tradiční tiché setkání majitelů a příznivců motocyklů této značky za účelem vzájemného vyměňování svých zkušeností s těmito výjimečnými stroji. Proto zde nebudou ani tento rok žádné rockové kapely, trhovecké stánky a ani se nebude soutěžit v žádných čistě motorkářských soutěžích jako např. hod japonským šrotem do dálky či pití piva na čas atd.....


Program:
10:00-12:00 hodin
Slet Triumphů na parkovišti u Pneu Kuthan (Premio) , na ulici bratří Štefanů, tj. výpadovka na Ostravu. Zde bude pro hladové motorkáře připraveno občerstvení - párky, chlebíčky, káva, pito a zákusky.

12:30 +- půlhodina
Společný odjezd po nových silnicích okresního formátu na chateau Bischofstein.(čti šató).

15:00 hodin přesně
Start výletu po Přilehlém okolí (Adršpach Broumovsko, pouze pro dobrovolníky)

17:00-?? hodin Konec výletu, společná večeře, grilování a pití co kdo snese a kdo si co troufne. Společné klábosení o všem možném.

Přihlášky
Závazné i nezávazné přihlášky posílejte na e-mail : jan.kuthan@pneukuthan.cz nebo alespoň zavolejte na tel. +420 603 843 535 (to proto abych věděl kolik mám koupit chlebíčků, prasečích kýt a buřtů).

Ostatní důležité informace
Startovné 170,-Kč na osobu zahrnuje občerstvení na startu, první večeři mimo pití a ostatní drobné organizační poplatky (druhá, třetí večeře a půlnoční svačinka není v ceně startovného).

Ubytování
Ubytování je na zámku ve dvou a tří lůžkových pěkných pokojích. Zájemci o ubytování si objednají nocleh přímo na adrese http://www.bischofstein.cz/cs/rezervace.php
popř.v nouzi na telefonu +420 777 595 457

Cena noclehu s naducanou peřinou je 340Kč s valstním splasklým spacákem 230,- Kč na osobu včetně bohaté snídaně. Cena noclehu ve vlastním stanu na minigolfovém hřišti bez golfových holí včetně snídaně činní 100kč na osobu.

Heslo pro ubytování zní „TRIUMPH“

!!! POZOR !!!
je bezpodmínečně nutné ho uvést jinak vaše rezervace na tento termín bude canseled(čti vyřazena)

bischofstein.jpg
Prosím zájemce aby neotáleli s objednávkami noclehů neboť chateau(čti šató = zámek) je veliký, ale né až tak moc!!
V případě nepřízně počasí je v cíli dostatek prostoru pro všechny zúčastněné.

Těším se na setkání s Vámi 30.5.2009 v Hradci Králové

Honza Kuthan       



Triumph moto sraz 2008, 2007, 2006, 2005, 2004.